This year's main theme:

Delivering the Future

 
 
 
NEWS

Media Partner - STREFA PMI

Strefa PMI jest kwartalnikiem wydawanym przez Project Management Institute Poland Chapter – polski oddział największej na świecie organizacji zrzeszającej praktyków zarządzania projektami. Celem czasopisma jest upowszechnianie wiedzy na temat zarządzania projektami.

Kto tworzy Strefę PMI?

Strefę PMI tworzy grono praktyków zarządzania projektami z różnych branż i „obszarów” project managementu. Ale przede wszystkim pasjonaci – łączy ich ciągłe dążenie do odkrywania nowej wiedzy i dzielenia się nią jak najszerzej. Kwartalnik traktowany jest nie jako cel sam w sobie, ale jako środek do upowszechniania wiedzy o zarządzaniu projektami i rozwijania świadomości wagi projektów dla rozwoju ludzi, społeczeństwa i państwa. Redakcja wierzy, że to ważne i pragnie w ten sposób razem z PMI Poland Chapter współtworzyć społeczność praktyków i miłośników zarządzania projektami.

 Dla kogo jest Strefa PMI?

Pismo skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z zarządzaniem projektami. Od pasjonatów agile po twardych zwolenników tradycyjnych metodyk i standardów. Od początkujących adeptów sztuki zarządzania projektami po ekspertów i wybitnych specjalistów w swoim obszarze. Od członków zespołów projektowych po menedżerów portfeli. Od mikroprzedsiębiorców po członków zarządów dużych firm i instytucji sektora publicznego i prywatnego. Od studentów zainteresowanych projektami po badaczy naukowych, wykładowców i profesorów zarządzania.


Nie czekaj i już teraz zajrzyj na stronę: https://strefapmi.pl

PARTNERS
designed by: